Dětský karneval

16. 03. 2024

Dětský karneval je příjemná společenská událost, na kterou se děti vždy těší. Díky kostýmům se totiž mohou proměnit v oblíbené pohádkové postavy, filmové hrdiny či roztomilá zvířátka. Zároveň je čeká pořádná porce zábavy včetně písniček, tanečků, cvičení, her a soutěží.

Nejinak tomu bylo i v sobotu 16. března 2024, kdy pro děti karneval tradičně uspořádala Základní škola a mateřská škola Jesenice. Režie programu se i tentokrát ujal zkušený moderátor Honza Ladra z rádia Relax se svými pomocníky, především diskžokejem Petrem Wolfem a myšákem Edou. Kvalita se projevila a děti se náramně bavily. Stěží by se našel někdo ze 160 dospělých a 202 dětí (s maskou 160, bez masky 42), kdo by si vynikající atmosféru neužil.

Oko přítomných potěšila rovněž promenáda masek, kdy vynikla kreativita a originální nápady. Ozdobou karnevalu byla též bohatá tombola, v níž se sešlo 460 cen. ZŠ a MŠ Jesenice tímto děkuje nejen štědrým sponzorům (viz seznam níže), ale též městu Jesenice za propůjčení sálu KD, paní Alexandře Laubrové za zajištění občerstvení, profesionálům z rádia Relax a samozřejmě i všem rodičům a dětem za dotvoření báječné karnevalové atmosféry.

Sponzoři karnevalu
  • Kabelky a batohy by ZU
  • OZ Brázda Žatec
  • p. Marie Kučerová
  • Schools United s. r. o.
  • APEKO GROUP s. r. o.
  • D. K. DŘEVEC
  • p. Zdeňka Janíčková
  • VATRA Bohemia, s. r. o.